Bumper Ball Podhale

Na terenie Podhala istnieje możliwość dowozu kul Bumper Ball oraz zestawu Archery Tag na miejsce wyznaczone przez klienta np. boiska sportowe, sale gimnastyczne oraz inne obiekty z gładką nawierzchnią. Teren musi być oczyszczony z przedmiotów ostrych (np. szkło, szyszki, kamienie), oraz z dostępem do prądu w promieniu 50 metrów. Jeśli nie jesteś w stanie zapewnić powyższych warunków, skorzystaj z naszych propozycji. Sprawdzamy dostępność i rezerwujemy dla Państwa boiska na poniższych obiektach.

HALA SPORTOWA ARENA, Zespół Szkół Technicznych i Placówek, Im. St. Staszica w Nowym Targu / Cena 70 zł za godzinę
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Nowym Targu, Oś. Niwa 4c,Ul. Wojska Polskiego 9 / Cena 70 zł za godzinę
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Józefa Rajskiego Burmistrza Nowego Targu w Nowym Targu, Oś. Na Skarpie 11 / Cena 70 zł za godzinę
COS – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem, ul. Bronisława Czecha 1 / Cena od 70 do 450 zł za godzinę
Gimnazjum nr 1 im. Olgi i Andrzeja Małkowskich w Zakopanem, Ul. Nowotarska 42 / Cena 90 -108 zł za godzinę
Zakopiańskie Centrum Edukacyjne im. H. Modrzejewskiej, Ul. Kasprusie 35 A / Cena od 100 do 150 zł za godzinę
Hala Tenisowa Zakopane, Ul. Droga do Białego 7 / Cena 60 zł za godzinę
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wojsk Ochrony Pogranicza, Ul. Środkowa / Cena ? zł za godzinę
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej, Ul. Kościuszki 11 / Cena 64 zł za godzinę
Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich, Ul. Sądelska 31 / Cena 70-100 zł za godzinę
Szkoła Podstawowa im. św Stanisława Kostki, Ul. Polna 44 / Cena 60 zł za godzinę

Zadzwoń lub uzupełnij formularz rezerwacji, nie jest on zobowiązujący.

Podaj jak najwięcej szczegółów w wiadomości, żebyśmy mogli przygotować jak najlepszą ofertę dla Ciebie. Odezwiemy się w przeciągu 24h.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma BUMPER BALL PODHALE BARTŁOMIEJ BOMBA z siedzibą w 34-400 Nowy Targ, ul. Andrzeja Galicy 1, NIP: 7352671381. Dane kontaktowe e-mail: info@bumperballpodhale.pl, tel. 730 758 078 . Administrator przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu opracowania odpowiedzi na zadane pytania i prowadzenia korespondencji – art. 6 ust. 1 lit f RODO (prawnie uzasadniony interes administratora). Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty prowadzące obsługę infrastruktury informatycznej. Pani/Pana dane osobowe nie są transferowane do państw trzecich. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do udzielenia odpowiedzi i prowadzenia korespondencji, nie dłużej jednak niż 12 miesięcy po jej zakończeniu. Ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, ja również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. W zakresie w jakim przetwarzanie danych osobowych opierałoby się na zgodzie, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich niepodanie uniemożliwi przesłanie zapytania. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.