Rezerwacja organizacji gry

Bumper Ball

Niesamowite i nietypowe atrakcje, aktywny wypoczynek, zdrowa rywalizacja oraz duża dawka uśmiechu – Bumper Ball to gwarancja rewelacyjnej zabawy dla każdego bez względu na wiek czy poziom sprawności fizycznej. Sprawdź naszą ofertę gier archery games i bubble football, zbierz ekipę, wybierz termin oraz lokalizację i skontaktuj się z nami!

Rozgrywki bubble football i archery games – idealny pomysł na wieczór kawalerski i nie tylko!

Jeśli jesteś zainteresowany jedną z proponowanych przez nas zabaw lub masz pytania dotyczące szczegółów oferty i warunków współpracy – skontaktuj się z nami. Pomożemy wybrać Ci najlepszą konfigurację atrakcji. Oferujemy dowóz sprzętu i akcesoriów na terenie Podhala, Zakopanego czy Nowego Targu. Na specjalne życzenie dostarczamy też oprawę muzyczną, rezerwujemy przystosowane do gier boiska oraz uwieczniamy najlepsze momenty rozrywek na zdjęciach.

imprezy integracyjne tatry

Na terenie Podhala istnieje możliwość dowozu kul Bumper Ball oraz zestawu Archery Tag na miejsce wyznaczone przez klienta np. boiska sportowe, sale gimnastyczne oraz inne obiekty z gładką nawierzchnią. Teren musi być oczyszczony z przedmiotów ostrych (np. szkło, szyszki, kamienie), oraz z dostępem do prądu w promieniu 50 metrów. Jeśli nie jesteś w stanie zapewnić powyższych warunków, skorzystaj z naszych propozycji. Sprawdzamy dostępność i rezerwujemy dla Państwa boiska na poniższych obiektach.

HALA SPORTOWA ARENA, Zespół Szkół Technicznych i Placówek, Im. St. Staszica w Nowym Targu 

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Nowym Targu, Oś. Niwa 4c,Ul. Wojska Polskiego 9 

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Józefa Rajskiego Burmistrza Nowego Targu w Nowym Targu, Oś. Na Skarpie 11 

COS – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem, ul. Bronisława Czecha 1 / Cena od 70 do 450 zł za godzinę
Gimnazjum nr 1 im. Olgi i Andrzeja Małkowskich w Zakopanem, Ul. Nowotarska 42 / Cena 90 -108 zł za godzinę
Zakopiańskie Centrum Edukacyjne im. H. Modrzejewskiej, Ul. Kasprusie 35 A / Cena od 100 do 150 zł za godzinę
Hala Tenisowa Zakopane, Ul. Droga do Białego 7 / Cena 60 zł za godzinę

Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wojsk Ochrony Pogranicza, Ul. Środkowa 

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej, Ul. Kościuszki 11 / Cena 64 zł za godzinę

Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich, Ul. Sądelska 31 

Szkoła Podstawowa im. św Stanisława Kostki, Ul. Polna 44 

Zadzwoń lub uzupełnij formularz rezerwacji, nie jest on zobowiązujący.

Podaj jak najwięcej szczegółów w wiadomości, żebyśmy mogli przygotować jak najlepszą ofertę dla Ciebie. Odezwiemy się w przeciągu 24h.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma BUMPER BALL PODHALE BARTŁOMIEJ Tomaszkowicz z siedzibą w 34-500 Zakopane, ul. Gładkie 11a, NIP: 7361686695. Dane kontaktowe e-mail: info@bumperballpodhale.pl, tel. +48 692 849 611 . Administrator przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu opracowania odpowiedzi na zadane pytania i prowadzenia korespondencji – art. 6 ust. 1 lit f RODO (prawnie uzasadniony interes administratora). Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty prowadzące obsługę infrastruktury informatycznej. Pani/Pana dane osobowe nie są transferowane do państw trzecich. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do udzielenia odpowiedzi i prowadzenia korespondencji, nie dłużej jednak niż 12 miesięcy po jej zakończeniu. Ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, ja również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. W zakresie w jakim przetwarzanie danych osobowych opierałoby się na zgodzie, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich niepodanie uniemożliwi przesłanie zapytania. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.