Gry

BUBLE FOOTBALL

Bubble football to nic innego jak gwarancja rewelacyjnej i niezapomnianej zabawy! Zasadami przypomina zwykły football, jednak nie ogranicza się do użycia jedynie piłki oraz boiska, ale wykorzystuje również dmuchane przeźroczyste kule – to połączenie gwarantuje zabawę, jakiej jeszcze nie było! Football w kulach, który organizujemy w Nowym Targu i okolicach, to nietypowa atrakcja zyskująca coraz większe grono zwolenników nie tylko na Podhalu.

Zabawa w kulachNowy Targ, Zakopane i okolice

Przygotowaliśmy dla Państwa różnorodne scenariusze gry, które są dostosowane do ilości graczy, a także ich wieku oraz stopnia zaawansowania w bumper ball. Rozrywka ta stanowi świetną zabawę na imprezę integracyjną czy wieczór kawalerski w Tatrach. Gwarantujemy niezapomnianą zabawę dla każdego!

ARCHERY GAMES

Archery games to nowoczesna wersja łucznictwa, która swoimi zasadami przypomina paintball. Do archery tag używamy prostych w obsłudze łuków, a także strzał, które zamiast ostrza mają miękkie zakończenie, dzięki czemu uderzenie strzałą jest delikatnie odczuwalne, ale zupełnie bezbolesne. Gry w zależności od scenariusza polega na eliminacji graczy drużyny przeciwnej lub rozbiciu tarczy przeciwnika.

Łuczniczy paintball w Nowym Targu

Archery games to świetny pomysł, gdy potrzebujesz odmiany i wyrwania się z monotonii, a zwykły paintball czy inne gry przestały być interesujące. Jeśli jesteś miłośnikiem aktywnego wypoczynku, to archery tag jest dla Ciebie! Zabawa ta gwarantuje aktywne uczestnictwo każdego gracza – to świetny pomysł na wieczór kawalerski w Zakopanem czy okolicach, podczas którego nikt nie będzie się nudził.

Zbierz ekipę, wybierz termin, lokalizację, ulubione gry i zagraj z Bumper Ball Podhale!

Jeżeli już wiesz, która opcja najbardziej Ci pasuje, lub masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami! Pomożemy wybrać najlepszą konfigurację naszych atrakcji.

zabawy na imprezy integracyjne tatry

Aktywny wypoczynek na Podhalu

Szukasz nietypowych atrakcji w Zakopanem i okolicach? Znudziły Cię już standardowe zabawy plenerowe? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! Zarówno bubble soccer, jak i archery games to idealny pomysł na wieczór kawalerski czy imprezę integracyjną. Zdrowa rywalizacja, odrobina adrenaliny i aktywny wypoczynek to przepis na świetną grę zespołową oraz niezapomnianą zabawę.

Archery games oraz bubble ballNowy Targ i okolice

Impreza integracyjna lub wieczór kawalerski w Tatrach? Zbierz ekipę przyjaciół, wybierz odpowiedni termin i interesującą Cię lokalizację, a także ulubione gry i zagraj razem z Bumper Ball Podhale. Aktywny wypoczynek jest na wyciągnięcie ręki! Już wiesz, która opcja najbardziej Ci pasuje, a może masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci wybrać najlepszą konfigurację naszych atrakcji.