Pytania i odpowiedzi dotyczące organizacji gier

Interesuje Cię gra na zielonej trawce w parku, boisku piłkarskim, na hali sportowej, a nawet mecz na plaży? Dla nas nie ma to znaczenia, istnieje możliwość dojazdu na miejsce wyznaczone przez klienta. Najważniejsza jest dobra zabawa!

Oferujemy rozgrywki Bubble Football oraz Archery Games. To idealny pomysł na wypad ze znajomymi, świetne spotkanie integracyjne, wieczór panieński i kawalerski, przyjęcie urodzinowe. Okazji jest mnóstwo, ogranicza nas tylko kreatywność

Wystarczy wygodne ubranie sportowe, woda i doby humor. Specjalny trening wytrzymałościowy nie jest wymagany, ale może się przydać

Sprzęt nie powoduje żadnego uszczerbku na zdrowiu gdy przestrzega się podstawowych zasad bezpieczeństwa. Dmuchane kule amortyzują każde uderzenie, natomiast strzały mają miękkie zakończenia, które nie powodują żadnych obrażeń.

Kule są dla wszystkich, ich rozmiar sprawia że zagrać mogą dzieci, jak i dorośli. Natomiast w grę Archery Games zapraszamy chętnych od 15 roku życia.

Im więcej tym lepiej. Standardowo oferujemy zestaw 10 kul do Bubble Football oraz 12 kompletów do gry Archery Games, jeżeli potrzebujesz większej ilości to nie ma problemu. Gra jest na tyle intensywna że częste zmiany to podstawa.

Bubble Football jest najpopularniejszą wersją ale mamy przygotowane różne scenariusze i gry dodatkowe. Dużym plusem naszej rozgrywki jest to, że daje równe szanse. Nie możesz odebrać piłki? Po prostu wywróć przeciwnika.

Nie ma problemu. Na początku zajęć przeprowadzimy krótkie szkolenie, na którym nauczymy jak bezpiecznie korzystać ze sprzętu.

Spotykamy się na miejscu 15 min przed grą. Chwila na przebranie się i ustalenie szczegółów. Następnie zaczynamy zabawę! Krótka rozgrzewka i zapoznanie się ze sprzętem, po której zaczynamy grać według ustalonego wcześniej scenariusza. Na koniec robimy pamiątkowe zdjęcia i filmy

Bardzo prosto. Dzwonisz do nas na podany numer lub wypełniasz niezobowiązujący formularz kontaktowy. Podajesz wszystkie potrzebne dane i wtedy my kontaktujemy się w celu dogadania szczegółów imprezy.